Emo styl

24. srpna 2008 v 8:12 |  emo


Emo = emocionální
Naše stránky jsou věnovány mládeži, hlásící se ke stylu emo. Nabízíme články o muzice, módě a stylu emo. Připoj se k nám, komunikuj, seznamuj se, najdi stejně smýšlející přátele ve svém městě.

Emo boys a Emo girls vyznávají osobitý styl, který je odlišuje od ostatních subkultur. Oblékají se do černé v kombinaci s růžovou, nebo jinou výraznou barvou. Klasický "Emo ohoz" je oblečení v černo-růžové kombinaci, může být i dvoubarevný vzorek. Různé náramky a nátepníky na rukách a zápěstích, pásky s železnými pyramidkami, rukavice bez prstů, baťůžek s různými plackami Emo. Mezi Emo můžete najít kluka v úzkých džínách, ale stejně tak můžete potkat Emo mládež, která si libuje ve spoustě železných nýtů na riflích. Náramky s lebkami, nehty nalakované na černo nebo na stříbrno.
Mejkap používají jak holky, tak i kluci, Emo-makeup, to jsou černé oční stíny, ale zase ne moc bohaté. Účesy se nedělí na ženské a mužské, často můžete vidět stejné jak u kluků, tak i u holek. Patka zakrývá jedno oko, barva vlasů černá nebo tmavě kaštanová. Účes nebo rozcuch vám dává svobodu výběru individuálnosti a přitom jasně ukazuje na pravého Emo.

Historie Emo


Na konci roku 1983 se rozpadli Minor Threat a do té doby bujný život washingtonské hardcore-punkové scény začal ztrácet zápal a čerstvé myšlenky. Poslední deska Minor Threat "Salad Days", která vyšla v roce 1984 znamenala vlastně konec v životě washingtonského hardcore. Všechny kapely ve státě začaly hledat něco průkopnického v různých směrech, experimentovat a zkoušet něco nového, originálního. DRI a Bad Brains začli hrát lehký metal, 7Seconds odešli do U2 jungle-alternativ atd. Washingtonský styl se začal proměňovat a přibližoval se k melodickému rocku s punkerskou citlivostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama