Vtipy -o dětech-

25. srpna 2008 v 11:27 |  vtipy
Za války vojáci vystříleli vesnici, zachránila se jen malá holka s třemi kulkami v břiše. Jak šel čas, stala se z ním žena, vdala se a měla dvě dcery a syna. Když děti dospívaly, přišla za ní jedna dcera "mami, mám problém". " Co, jsi v tom?", ptá se matka. "Né, jen jsem na záchodě vyčůrala kuličku" .Matka si vzpomene na válku a říká jí, že to nic není. Pak příjde další dcera a říká "mami,mám problém" a matka "jsi v tom?", "ne, ale vyčůrala jsem kuličku" .Matka ji také uklidnila. Pak přišel syn "mami, mám problém" a matka" Co je? Musíš se ženit? "Né, ale honil jsem si péro a zastřelil jsem kámoše!"

Mladá matka kojí ve vlaku dítě, to nechce pít.
Matka ho nabádá :
"Když nebudeš pít, nabídnu prso tady tomu pánovi!"
Scéna se několikrát opakuje až pán nakonec vypění :
"Ať se ten mrňous konečně rozhodne, přejel jsem už pět stanic!"

Dědečku, zatřepej bačkůrkama!
Co tě to napadlo, proč to mám dělat?
Maminka povídala, že až zatřepeš bačkůrkama, budeme strašně bohatý.

Jde takhle chlápek a vidí, jak se u jednoho domu natahuje malý kluk ke zvonku, ale nemůže dosáhnout.
Tak chlápek přijde ke dveřím a povídá: Ukaž, já zazvoním, a opře se o zvonek.
Bezva, šéfe, povídá děcko, a teď rychle pryč!

Ptá se jeden kluk doktora "Pane doktor, může desetiletá holčička otěhotnět?" ptá se Pepíček. "Nemůže", odpoví mu doktor. "Vyděračka!"

Chlapeček táhne za sebou traverzu. Na přechodu se zastaví a povídá: "Tlavelzo, stůj." Rozsvítí se zelená, chlapeček povídá: "Tlavelzo, pojď." Slyší ho stará paní a říká mu: "Takovej velkej chlapeček a neumí říkat R?" "Jdi do prdele, krávo stará, a ty tlavelzo pojď!"Když jsem byl malý, maminka mi říkávala: "Papej, chlapečku, papej, abys vyrostl a vzali tě na vojnu." A já vůl žral a žral.

Na pláži říká malá Anička mámě: "Co to tu má ten chlapeček?" Maminka se zarazila, avšak neztratila duchapřítomnost a plácla první hloupost, která ji napadla: "Víš, to je taková píšťalka." No a za chvílí malá Anička přiběhne s pláčem a říká mámě: "Mamí, ona mu nepíská."

Děcko s provinilým výrazem ve tváři přijde večer do ložnice: "Tati, umíš psát ve tmě?" "No, myslím, že jo. Co mám napsat?" "Svoje jméno do mojí žákovské knížky."

Učitel na hodině počtů se ptá: "Kdybych měl v levé ruce sedm pomerančů a v pravé ruce osm pomerančů, co bych měl?" A Pepíček se hned hlásí: "Velké ruce!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verík1 ♥tvoje kámojda a SBééčko v jednom :D :D lowuju♥ Verík1 ♥tvoje kámojda a SBééčko v jednom :D :D lowuju♥ | Web | 30. srpna 2008 v 13:33 | Reagovat

heh :D :D ......... luxus vtipy a mazec blogííísek ten new design je pecka njn.....kikuška a to její EMO ...... :D :D :D :D :D :D :D :D

2 McMona McMona | Web | 31. srpna 2008 v 11:28 | Reagovat

ahojky sme ještě pořád sb ja sem ta z toho blogu mcmona.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama