Vtipy -o sexu-

25. srpna 2008 v 10:26 |  vtipy
Plave si tak jednou Radek v moři a najednou slyší hlas: "Radečku, sundej si plavky." Radek se rozhlíží, ale nikoho nevidí. Plave si dál a zase slyší: "Radečku, sundej si plavky." Když se stejná situace opakuje po třetí, zeptá se: "Kdo to pořád volá?" "To jsem já teplý Golfský proud."

"Dědo, co máš raději?" Ptá se vnuk. "Milování nebo vánoce?" "No, milování, ale vánoce jsou častěji."
"Cože??Chceš se milovat??Ale koho já ti ve dvě v noci seženu??"

Mladá dvojice sedí večer na lavičce. On ji hladí po zádech. "Miláčku, co to děláš?" zeptá se dívka. "Nic jen hledám prsa." "Ale ta mám přece vpředu." "Ale tam už jsem hledal."

Přijede skot do Londýna a hned do bordelu. Recepční se ptá, kterou kategorii si vybere, v prvním patře je plnej komfort, cena 400 liber, ve druhém patře je to bez přepychu, ale se vším všudy za 300 liber. Ve třetím za 200 liber bez občerstvení, ve čtvrtém jen na hodinu za 100 liber, v pátém je to zdarma. Skot letí do pátého patra, tam plno kabinek, ale baba žádná. Utíká dolů a stěžuje si recepčnímu, že tam nejsou ženský a ten povídá. "Vždyť vy jste mne nenechal domluvit. V pátém je to zdarma, tam je samoobsluha."


"Pane doktore, každou noc se mi zdává o krásných dívkách, které mě navštěvují v ložnici!"

"A to je mám z vašich snů vyhnat?" "Ne! To rozhodně ne, jen kdyby konečně přestaly bouchat dveřmi!"

Přijde chlap do erotického klubu a vleze do výtahu. V prvním patře je nápis na zdi: »Blondýnky a plavovlásky.« Ve druhém patře: »Černovlásky a vášnivky.« Ve třetím patře: »Razantní brunety.« Ve čtvrtém patře: »Exoti a zvláštní přání.« Chlap je nažhavený, jede do pátého patra a tam je nápis: »Vo co de? Chcete ženskou nebo se vozit výtahem?«

Jde tatínek se synkem kolem drogerie, kde jsou za výlohou vystavené kondomy. Synek se ptá: "Co to je?" Odpověď: "To je na bezpečný sex." Na to synek: "Aha, to nás ve škole učili a proč jsou v balíčku 3?" Táta: "No, to je pro stredoškoláky - jeden na pátek, jeden na sobotu a jeden na neděli." Synek: "A proč má tady ten balíček 6 kusů?" "To je pro vysokoškoláky - 2 na pátek, 2 na sobotu, 2 na neděli." "A táto, tady jich je 12?" "No," vzdychne, "to je pro nás ženatý muže - jeden na leden, jeden na unor.."

Po pár dnech v rajské zahradě si Bůh zavolal Adama a povídá: "Je na čase, aby ses spolu s Evou postaral o vytvoření populace. Proto chci, abys jí dal polibek." "Co je to polibek?" Bůh mu to stručně popsal a poslal ho za Evou. Za chvíli se Adam vrátil s úsměvem. Bůh tedy pokračoval: "Tak a teď chci, aby ses s ní pomazlil?" "Pane, co je to pomazlit?" Znovu dostal stručné vysvětlení a šel za Evou. Vrátil se v ještě lepší náladě. "Tak a teď chci, aby ses s ní pomiloval." Zněl další úkol. "Pane, co je to pomilovat?" Bůh mu podal vysvětlení. Adam šel za Evou, ale než bys řekl švec byl zpátky s otáskou: "A Pane, co znamená bolí mě hlava?"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Verík1 ♥tvoje kámojda a SBééčko v jednom :D :D lowuju♥ Verík1 ♥tvoje kámojda a SBééčko v jednom :D :D lowuju♥ | Web | 8. října 2008 v 16:08 | Reagovat

Mazec :D :D :D :D :D u toho jednoho jsem se málem pochcala !!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama